رضا قارزی

مدیریت کاربری

نام کاربری :

کلمه عبور :

کد امنیتی :

ثبت نام - بازیابی گذرواژه

استراتژی حاضر غرب در مقابله با ایران ااسلامی

 

استراتژی حاضر غرب در مقابله با ایران اسلامی

در ادبیات سیاسی نقطه آغازین دوره جدید تقابل غرب به سرکردگی امریکا و همپیمانانش با اسلام ناب به رهبریت ایران اسلامی اصطلاح آرماگدون و مقابله صهیونیسم مسیحی با اسلام می باشد که به جنگ جهانی چهارم در تفکر غرب و امریکایی مشهور می باشد.

دردهه های اخیر جبهه غرب که آینده سیاسی خود را در تسلط بر منافع نفتی ، پولی ، مالی،سیاسی و استراتژیک منطقه خاورمیانه می دید با پایه ریزی و طراحی جدیدی به مقابله انقلاب اسلامی و براندازی و سرکوبی جبهه مقاومت تشکیل شده در منطقه آمد .تصویب هزینه های کلان ، تلاشهای استراتژیک و بین المللی، نفوذ،تخریب، ارعاب ، جنگ روانی، تبلیغاتی و سایبری، تخریبها، فشارها، تهدید، تشویش اذهان عمومی و دهها روش دیگر ابزار این برنامه کلان غرب بود.

مراحل اجرایی طرح مبارزه با اسلام در عصر حاضر توسط غرب:

1-مراحل اولیه این طرح با ذهنیت سازی، تبلیغات موزیانه، ساخت فیلمها و نوشتن مطالب مختلف به محوریت این ایده که اسلام، خاصه ایران با نماد محمدیسم تلاشی در جهت نابودی غرب دارد طبق اسنادی که فاش شد.2- درغرب در مرحله بعد از نابودی برجهای دوقلوی تجارت جهانی در 11 سپتامبر شروع عملی مبارزه با اسلام بنام مبارزه با تروریسم به سرکردگی گروه القاعده و بن لادن 3-مرحله بعد حمله به کشورهای اسلامی توسط آمریکا و ناتو از عراق، افغانستان و در هدف نهایی نابودی ایران اسلامی .

4-بعد از گرفتار شدن غرب در باتلاق طالبان تندرو افغانستان و صدام بعث در عراق و عدم موفقیت و ایده کثیف استکبار، اسرائیل در جنگ 33 روز لبنان و 22 روزه غزه آتش تلاشهای صهیونیسم بین الملل، خاصه جمهوریخواهان امریکا فروکش کرد.

سازماندهی، برنامه ریزی، هدایت چنین جریان وسیعی در جهان غرب نشان از هدف نهایی نابودی اسلام به عنوان مشکل اصلی لیبرال دموکراسی دارد.

در یک تحلیل کوتاه ، ایران برنده اصلی عرصه تلاشهای سیاسی منطقه خاورمیانه خاصه بعد از بیداری اسلامی بوده است. این اعتراف را بارها و بارها سران غرب به سرکردگی آمریکا و صهیونیسم در رسانه ها، پیامها و سایتهای خود مستقیم یا تلویحاً و غیر مستقیم بیان کرده اند.

آخرین تلاشهای غرب و نتایج آن:

در جبهه غرب ایجاد فشارها، بن بست ها، تحریمها اقتصادی، سیاسی ، اجتماعی بر جبهه مقاومت خاصه به ایران بوده است.

ائتلاف اتحادیه عرب، غرب، دشمنان داخلی در سوریه، راهبردهای سیاسی امنیتی و فضای وابستگان وهمگرایان حتی مبارک و اسرائیل در مصر تلاش در جهت استیضاح و کنار گذاشتن نوری مالکی و شیعیان در عراق و استقلال کامل اقلیم و همچنین فشارهای شدید بر شیعیان بحرین، عربستان و یمن و...همه و همه نمونه های گذشته تلاشهای جبهه استکبار و وابستگان و نوکران خود در خاورمیانه بر علیه جبهه مقاومت و مسلمان بوده است که در غالب موارد به موفقیت های جبهه مقاومت و ایران اسلامی انجامیده است.

عقب نشینی های مکرر ، کاهش و عدم توانمندی درتحریمها و فشارها و تلاشهای سایبری ، امنیتی اطلاعاتی نشان از ضعف و ناتوانی غرب دارد.

آینده سیاسی جبهه مقاومت:

تسلط دولت بسیار بر اوضاع سوریه، موفقیتهای دیگر اخوان المسلمین (مصر)، کاهش جنگهای داخلی در لیبی، و افزایش تنشها علیه حکام سعودی و آل خلیفه، موفقیتهای دیگر ایران اسلامی در فضای بین الملل احتمالاً از تبعات آینده پیروزهای سطوح میانی سیاسی جبهه مقاومت در خاورمیانه خواهد بود.

رضا قارزی

 

 

{site_page_oprt}

این پرونده را به اشتراک بگزارید :

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn StumbleUpon Email

یادداشت کاربران

درج یک یادداشت :

نام کاربر :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :

آمار بازدید

تاریخ : 1398/08/21

امروز : 103

دیروز : 63

بیشترین بازدید : 3118

بازدید کل : 827313

Ipشما : 3.227.208.153

ایران اسلامی