رضا قارزی

مدیریت کاربری

نام کاربری :

کلمه عبور :

کد امنیتی :

ثبت نام - بازیابی گذرواژه

ملت امریکا ، قربانی سردمداران صهیونیسم جهانی

ملت امریکا ، قربانی سردمداران صهیونیسم جهانی

 

رضا قارزی عضو کارگروه سیاسی اجتماعی باشگاه نویسندگان انقلاب اسلامی در آستانه روز جهانی قدس در مقاله ای با عنوان “ملت امریکا ، قربانی سردمداران صهیونیسم جهانیبه بررسی سلطه صهیونیسم جهانی بر ایالت متحده امریکا پرداخته است که در ادامه می آید:

در بررسی شرایط روز جهان هنگامی که به جامعه، نظام ودیپلماسی غرب خاصه امریکا می پردازیم خواهیم دید که نقش ملت، عموم و جوامع آن ابزار دست و قربانی ای برای سرمایه داران، سران قدرت و سردمداران صهیونیسم جهانی می باشد.

از جمله منفعت طلبی ها، بازی قدرت و نقش آفرینی های لابی های صهیونیسم و یهود و سرکردگان امپریالیسم جهان را می توان در موارد ذیل نام برد:

۱-      دخالتهای بی مورد در امور سیاسی و دیپلماسی جهان و کشورهای آن

۲-      ایجاد جنگ ها، اختشاشات، ترورها و برنامه ریزی سایبری، دیجیتالی، رسانه ای در کشورها

۳-      نفوذ در ارکان دولتها و مدیریت کشورها در جهت کسب منافع، امتیازات و تسلط بر ساختارها سیاسی حکومتها در راستای استعمار فرانوین خود

۴-      تسلط پولی و مالی برمراکز انرژی مالی اقتصادی و نفتی جهان

۵-      ایجاد سلطه بر تمام مراکز فرهنگی، سینمایی و رسانه ای جهان و تقابل خاصی در ادامه جنگ جهانی چهارم یعنی تقابل غرب با اسلام به رهبریت امریکا رودرروی ایران اسلامی

۶-      تظاهر به مظلومیت و مظلوم نمایی در عرصه بین الملل و حتی گرفتن پولها و خسارت برخی کشتارهای ساختگی یهود.

۷-      تولید و فروش محصولات غربی و ترویج سبک زندگی صهیونیستی و اسرائیل در جهان معاصر

۸-      ایجاد و ترویج آیین ها، فرقه ها و مکاتب غیرالهی و ضاله در جهان برعلیه مخالفان خود

۹-      ادعای قیومیت، مدیریت و اداره جهان با وجود از دست دادم. دوران تک قطبی غرب در جهان

۱۰-تغییر،نابودی و حذف ماهیت دولتها، کشورها وگروهها به نفع خود و ایجاد دوگانگی

۱۱-کسب منافع مادی اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از کشورهای تحت نفوذ

۱۲-مقابله کامل با اسلام ناب (خاصه، شیعه ۱۲ امامی) و استفاده از جریانهای انحرافی و تقویت آنها

در یک بیان سرمایه داران، صاحبان هالیود ، بزرگان وسردمداران لیبرال دموکراسی غرب در هر پست، جا و مکانی نمایندگان اصلی و بازیگران واقعی سیاست ایالات متحده امریکا می باشند.

ریشه اصلی ماهیت نظام سلطه و استعمار در جهان امروز به انقلاب صنعتی رنسانس و رویگرداندن از دین و عدم بندگی خدا و پرداختن به زندگی مادی و تفکر ماتریالیستی بود که ازمبانی اصلی آن جدای دین از سیاست، انسان محوری و آزادی مطلق در ابعاد مختلف فردی اجتماعی و خانوادگی است که الان به آزادی کامل و تقابل سرمایه دار و منفعت طلبی در مقابل جامعه ضعیف و مستضعف از یک سو و دموکراسی تبدیل شده به حکومت دولت اقلیت و پارلمان حزب  خاص و گروه مختص از طرف دیگر. نکته قابل توجه دوران رویگردانی غرب از دین، پاسخ گونبودن دین مسیحیت و یهود با وجود دین اسلام در جوامع بشری که اشاره به بحث پلورالیسم دارد. در عین حال ظلم، فساد، بی عدالتی، باج خواهی، عدم دین حقیقی تحریف شده . عدم پاسخگویی به زندگی و نیازهای عالی فردی اجتماعی فکری، نظری واخلاقی مردم و عدم پذیرش اسلام به عنوان دین نهایی و کامل و مطرود داده شده حضرت موسی و عیسی از زمینه های این انحراف بود

در دورانهای بعد از رنسانس ، مدرنیسم، پسامدرنیسم، و زمان حال که به قول مقام معظم رهبری دام ظله دوران انحلال و فروپاشی غرب است غرب هیچگاه نتوانست به حقیقت برنامه سیاست راه و زندگی صحیح انسانی برسد و روزبه روز در باتلاق انحطاط فرو می رود.

با این حال با وجود چنین شرایطی در غرب ، باز نورالهی و دین اسلام بشریت را در کشورهای مختلف فرانسه آلمان امریکا انگلیس به یکتاپرستی و دین کامل اسلام جذب کرده است ، خداوندی که کامل، عالی، مهربان و عالم مطلق عالم، تنها اوست و پاسخ گوی نیاز بشراست به راه کمال تعالی و رسیدن به خود که مقصود نهایی است.

اسلام برنامه جامع اعتقادی نظری (شناختی) رفتاری، عملی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، حقوقی، دفاعی، تربیتی، فرهنگی و اخلاقی بشر است.

در سیاست کلان غرب و امریکا در پی سیاستهای استعمار فرانو، برای جامعه امروز غرب و امریکا مردم و انسانهای طبقه های ضعیف آن هدفی جز کسب  معیشت و زندگی و مخارج و هزینه ها و دغدغه ها اقتصادی و مادی بیشتر وجود ندارد و این برنامه و طرح جدید حاضر سردمداران ، لیبرال دموکراسی غرب برای مشغولیت مردمان خود به خودشان است. تا راحتر به زورمداری قدرت طلبی و استعمار خود در جهان در جوامع خود بپردازند و این تعریف جدید دموکراسی غرب است در غرب امروز، خاصه امریکا طبقه مرفه طبقه ضعیف و میانه را با نام آزادی، برابری، بشریت  حقوق مساوی و فریب داده تا تحت سلطه باشند.

این برنامه و استراتژی کلان با ابزارها، روشها و کامل جامع جامعه امریکا اوج فساد اجتماعی ، اخلاقی، فرهنگی ، تبعیض ، شکاف طبقاتی را شاهدیم همان چیزی که سران غرب ایران اسلامی و کشورهای مسلمان را بدان متهم می سازند.

نهایتاً قربانی این بازی ها، فریبهاً تلاشهای منفعت طلب سردمداران امریکا در هرجا و پست و فعالیتی مردم و انسانهای تحت سلطه خود و کشورهای تاثیرپذیر می باشد.

شعار جدید کاندیداهای ریاست جمهوری بویژه اوباما در انتخابات آینده ریاست جمهوری دوباره مبارزه با تروریسم خاصه ایران و کشورهای اسلای است بعد از سالها تلاش روسای جمهوری امریکا بر بحث و مبارزه با فاشیسم و سوسیالیسم و حال ادامه مبارزه و تقابل با اسلام ناب در عرصه حاضر.

 به امید بیداری وحدت و تلاش پیشبرد جهان اسلام برعلیه استکبار و سردمداران غرب.

رضا قارزی

http://www.osveh.info

{site_page_oprt}

این پرونده را به اشتراک بگزارید :

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn StumbleUpon Email

یادداشت کاربران

درج یک یادداشت :

نام کاربر :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :

آمار بازدید

تاریخ : 1398/11/29

امروز : 23

دیروز : 120

بیشترین بازدید : 3118

بازدید کل : 837654

Ipشما : 3.234.245.121

ایران اسلامی