رضا قارزی

مدیریت کاربری

نام کاربری :

کلمه عبور :

کد امنیتی :

ثبت نام - بازیابی گذرواژه

لزوم شناخت صحیح دشمن در شرایط کنونی انقلاب

بسم الله الرحمن الرحیم

لزوم شناخت صحیح دشمن در شرایط کنونی انقلاب

از ابتدای تاریخ تا به حال همیشه تقابل و رویارویی حزب باطل و طاغوت با اهل حق و حزب خدا آشکار بوده و تا نابودی کفر و شرک ، نفاق و دنیاپرستان و هواپرستان استمرار خواهد داشت . دین جامع ، کامل و خاتم حاوی کلیه مسائل اعتقادی ، نظری ، فکری و اندیشه ای و کلیه رفتارها ، برنامه ها و نظام های عملی و اخلاق و آداب اجتماعی و فردی است که پاسخ گوی تمام مسائل انسان ها در همه ابعاد زندگی می باشد .

در عصر حاضر ، انقلاب اسلامی به عنوان نماینده اسلام ناب (تنها نجات دهنده بشریت ) بر اصولی چون خداپرستی ، پیروی و ادامه راه انبیاء و معصومین ، عدالت محوری ، داشتن هدف نهایی بشریت که عبودیت ، پرستش و رسیدن به کمال انسانی است ، ولایت فقیه ، دشمن ستیزی و ... استوار است .

در مقابل آن جبهه استکبار و باطل غرب حاضر به عنوان نماینده طاغوت در عصر حاضر ( ماتریالیسم ) بر اصولی و مبانی سکولاریسم ، اومانیسم مبتنی می باشد .

انقلاب اسلامی ایران به رهبری و محوریت حضرت امام (ره) و مقام عظمای ولایت دام ظله سی و سه سال را با فراز و نشیب های مختلف وجود دشمنی ها و تلاش های مختلف استکبار به سرکردگی آمریکا ، انگلیس ، اسرائیل و در یک معنی صهیونیسم بین المللی این کشتی عظیم جمهوری اسلامی ایران را به پیش برده است .

برنامه کلان اصلی غرب در مواجهه با اسلام ناب تلاش بعد از 11 سپتامبر به مفهوم مواجهه و رویارویی همه جانبه به محوریت انقلاب اسلامی بوده است که مهمترین برنامه های اجرایی کلان آن عبارت است از : هجمه و ناتوی فرهنگی سیاسی اجتماعی ، تحریم های مختلف اقتصادی و مالی ، تهدیدها ی گوناگون ِحمله به ایران اسلامی خاصه از ناحیه آمریکا و اسرائیل ، جنگ روانی ، دیجیتالی و رسانه ای ، اشاعه فحشا ، فساد ، تبعیض ، سیاه نمایی و ...

و سؤال اصلی اینجاست محوریت و مرکزیت جریان ها و سناریوهای هجوم در شرایط به انقلاب اسلامی کجاست و چه کسانی اند ؟

از نگاه مقام عظمای ولایت دشمن 2 بعد دارد دشمن داخلی انسان که هوای و خواسته های نفسانی اوست : حرص ، حسد و تکبر که تا از آنها انسان رها نگردد نمی تواند در مسیر فلاح ، رستگاری ، سعادت و رشد و کمال ترقی بشری گام بردارد و دشمن بیرونی که ابعاد فردی و اجتماعی ، داخلی ، کشور ، منطقه ای ، بین المللی و جهانی دارد .

مصادیق بارز دشمنان خارجی و داخلی نظام اسلامی مرکزیت ، محوریت جریان صهیونیستی می باشد که مبانی و بنیان های آنها را یهود ، فراماسونری ، کابالیست ، الحاد ، بت پرستی و شرک مسیحیت تشکیل داده است . در ابعاد منطقه ای خاورمیانه ، محوریت جریان در دست آیین و مسلک ساخته انگلیس و استکبار و مورد حمایت آمریکا ، وهابیت سعودی است . سلفی ها و وهابی ها دشمنان شماره یک نظام در منطقه به رهبریت عربستان است و کشورهای دیگر مؤثر در کنار آن قرار دارد .

دشمنان داخلی کشور جریان های مختلف نفاق و براندازی ، وابسته و خودباخته غرب زده قرار دارند که از بعدی اهمیت بیشتری دارد . در جریان های اغتشاشات ، فتنه های 78 و 88 چهره بسیاری از آنها آشکار گردیده ، همچنین فعالیت فرق مختلف ضاله و گروه های مخوف از قبیل شیطان پرستی ، فراماسونری ، اوشو ، اکنکار ، انجمن حجتیه ، ملی مذهبی ها ، ملی گراها ، بهائیت ، اسماعیلیه ، زیدیه و ...

در دو سه سال اخیر کوتاهی ، لغزش و عدم تبیین برخی خواص به دلیل منافع شخصی و گروهی ترس از موقعیت و جایگاه خود محافظه کاری انحراف ، نفاق و دورویی کاملاً آشکار بوده است . در این مواقع نیز متأسفانه شاهد نمک نشناسی برخی از دولت مردان نیز بوده ایم و برخی جریانهای داخل دولت با وجود اهمیت رشد و عدالت و روشن شدن ابعاد مقابله غرب با انقلاب اسلامی و بیداری و انقلاب های منطقه و سراشیبی و اضمحلال غرب و لیبرال دموکراسی و روشن شدن ابعاد حساسیت مسائل سوریه ، لبنان ، غزه روز به روز در شرایط کشور حساسیت بیشتری پیدا می کند .

در شرایط حاضر اهمیت دادن به توان تولید ملی ، حمایت از نیروها و سرمایه های کاری در بستر سرمایه ایرانی ، وحدت ، همدلی ، تلاش ، روشنفکری ، بصیرت افزایی و حل مشکلات مردم حائز اهمیت بوده و باید به عرصه عمل و اجرا در آید .

رضا قارزی – بهار 91 

{site_page_oprt}

این پرونده را به اشتراک بگزارید :

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn StumbleUpon Email

یادداشت کاربران

درج یک یادداشت :

نام کاربر :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :

آمار بازدید

تاریخ : 1398/11/29

امروز : 27

دیروز : 120

بیشترین بازدید : 3118

بازدید کل : 837658

Ipشما : 3.234.245.121

ایران اسلامی